Zagraj w Teleturnieju i pojedź na mundial!

Tego jeszcze nie było! Spotykam w sieci mnóstwo pasjonatów futbolu, prawdziwych znawców, z wiedzą na temat sportu  większą niż wielu dziennikarzy. Jest szansa, żeby tę wiedzę i pamięć do dat, wydarzeń i zawodników przekuć na fantastyczną przygodę! Czyli wyjazd z osobą towarzyszącą na Mistrzostwa Świata FIFA 2018! I to nie byle jakie mecze, bo półfinały i finał!

Redakcja „Przeglądu Sportowego” i Onetu we współpracy z VISA, sponsorem Mistrzostw Świata zapraszają do wzięcia udziału w Teleturnieju „Gra o mistrzostwa”. Tematyka to historia mundiali, a zwłaszcza występów reprezentacji Polski. Zostanie przeprowadzony na żywo 12 maja w Warszawie (nagrany i wyemitowany w Onecie).

Co trzeba zrobić, żeby się zakwalifikować? Czekamy na uczestników z głęboką wiedzą, konkurs nie będzie łatwy, nie wystarczy wiedzieć kto jest kapitanem reprezentacji Polski, a kto jej trenerem;) Dlatego najpierw zapraszamy do weryfikacji wiedzy czy rozwiązania quizu na graomistrzostwa.onet.pl. W ciągu trzech minut trzeba odpowiedzieć poprawnie na jak najwięcej pytań, a następnie na pytanie otwarte. Najlepsi zostaną zaproszeni do udziału w teleturnieju, który poprowadzę dla Was osobiście.

– Zawsze marzyłem, żeby poprowadzić teleturniej jak Tadeusz Sznuk albo Hubert Urbański. Cieszę się, że przy okazji spełnię marzenia dziesięciu prawdziwych kibiców, bo przecież dla prawdziwego kibica nie ma większej przyjemności niż obejrzeć na żywo z trybun mecz mistrzostw świata, a do tego jeszcze o taką stawkę. Oby z udziałem Polaków, choć tego oczywiście w konkursie zagwarantować nie możemy.

Jak dodaje pakiet zwycięski (dla dwóch osób, trzy na finał, siedem na półfinały) oferowany przez VISA zawiera przelot z Warszawy do Rosji, transport na miejscu, zakwaterowanie w pokojach deluxe z wyżywieniem oraz oczywiście bilet na mecz. A to nie wszystko. Zwycięzcy otrzymają także unikalne gadżety kibicowskie oraz kartę przedpłaconą VISA.

Truskawką na torcie będzie też możliwość poznania podczas teleturnieju byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Andrzeja Strejlaua, który pełni rolę eksperta i przewodniczącego jury. Tym bardziej zapraszam więc do wspólnej zabawy. Zaczynamy na graomistrzostwa.onet.pl.

Zostaw odpowiedź